Zkušenost s Diamonds International Corporation a.s.

11. června 2012 v 14:44 | JH
Milí čtenáři,

je tomu již pár let, kdy zde pan Hýsek naposledy publikoval poslední příspěvky a o zkušenosti s D.I.C. se tehdy podělilo mnoho z vás. Jak se změnil váš názor po uplynulých téměř třech letech? Našli jste si k tomuto diamantovému gigantu cestu nebo jste byli napáleni? Podělte se s námi.

Ráda bych také odkázala na velice zajímavou diskuzi na Diamonds International Corporation, která probíhá na webu pana Hýska.

Se svolením autorky si zde dovoluji citovat její e-mail. Jedná se o téma, o kterém jsme zde již diskutovali.

Dobrý den, pane Hýsku,

před více jak rokem jsem se setkala se zástupcem firmy D.I.C., který mně nabídl spolupráci v prodeji diamantů. Měla jsem dvě podmínky - nesmí jít o MLM a nebude se platit žádný vstupní poplatek…. Přesto mě zástupce firmy nechal přijet z Brna do Benešova na představení firmy. O těchto setkáních byla napsána spousta "zážitků" a já se ztotožňuji s informacemi Tomáše Marného na stránkách www.peníze.cz.

Není to tak dávno, když mě jedna velmi šikovná brněnská podnikatelka chtěla informovat o internetovém obchodu. Znovu jsem měla stejné podmínky - ne MLM a poplatek - ani jedno to samozřejmě není, takže jsme se potkaly a pro změnu šlo o kvalitní koncentráty AMWAY….

A do třetice zkušenost z poslední doby - dostala jsem nabídku na jedinečný seminář o obchodních praktikách v době finanční krize. Spoustu let se zabývám obchodem a dobrých seminářů není nikdy dost… Abych předešla předcházejícím nedorozuměním, zavolala jsem přímo přednášejícímu. A zase se budu opakovat - o MLM se nejedná…. Jde totiž o finanční marketink… Po citování 17 zásad, jak myslí milionáři, bylo představení firmy D.I.C. Během přestávky jsme odešli se sympatickým pánem a shodli se na svojí nepoučitelnosti…

A zhodnocení? Starý dobrý MLM je tu stále s námi, jen se mu, pro jistotu, říká jinak…

PS: Nemám nic proti diamantům a jistě velmi zajímavé knize T.Harva Ekra, ale tu si mohu přečíst sama doma...

L.K.


Dejte vědět také ostatním:
Přidat.eu záložkuPřidat.eu RSS
 

14 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 miko miko | E-mail | Web | 11. dubna 2009 v 21:20 | Reagovat

když jsem poprvé slyšel o firmě DIC a jejím mlm v prodeji investičních diamantů měl jsem velký zájem protože jako finanční poradce jsem chtěl  nabídnout svým klientům další možnosti - co mě probralo s nadšení byl vstupní poplatek tímto pro mne firma DIC nadobro skončila

2 lady lady | 7. července 2009 v 23:21 | Reagovat

Najde se mezi kritiky někdo, kdo mi odpoví co je špatného na multi level marketingu? Protože já nenacházím nic, pokud někdy něco zklame, pak je to vždy pouze lidský faktor a ne mlm.

3 Hýsek Hýsek | E-mail | Web | 9. července 2009 v 17:33 | Reagovat

[2]: To je právě ono! Na MLM není v principu nic špatného. Problém je velmi neseriózní přístup některých MLM firem. A těch několik firem ničí pověst celého MLM. To je fakt.

4 Jan Kratochvíl Jan Kratochvíl | E-mail | 13. července 2009 v 11:13 | Reagovat

Překvapujeme mě natvrdlost některých lidí. Můžete mi prosím říci, jaký má DIC "vstupní poplateků ? Myslím že jen slaboduchý jedinec v podmínce vytvoření obratu spatřuje vstupní poplatek. Já osobně si myslím že poplatek je něco co platím. Tady ovšem kupuji a to je rozdíl. Máte někde věrnostní kartu ? Mě ji tedy většinou vydali až po prvním nákupu. Při tom jsme obdržel i formulář na vyplnění.
Takže pokud někdo nechápe rozdíl mezi tím si něco koupit a platit vstupní poplatek, ať raději nic nepíše.....

5 Hýsek Hýsek | E-mail | Web | 13. července 2009 v 15:49 | Reagovat

[4]: Jistě, je to platba za produkt. Otázka je, zda produkt má opravdu takovou hodnotu a nebo onen produkt má hodnotu zlomku zaplacené ceny a ve skutečnosti se jedná o  
zakuklené "startovné" či "vstupní" poplatek. Já myslím, že každý inteligentní a zkušený člověk, který zná podstatu MLM, dokáže odlišit seriózní a neseriózní nabídku a každý inteligentní člověk zajímající se případně o nabídku D.I.C. může, stejně jako já, navštívit prezentaci D.I.C..

Nevím co dalšího bych k tomu snad měl ještě dodat. Každý má vlastní rozum a musí se rozhodovat sám.

Pozor! Toto není investiční doporučení!

6 Tomáš Tomáš | 24. listopadu 2009 v 18:58 | Reagovat

[4]:  Pane Kratochvíle, být vámi, tak nepoužívám termín slaboduchý jedinec, neboť náleží vám. Buďte tak laskav a zajeďte si, například, do Londýna nebo přímo na burzu a zjistěte si skutečné hodnoty diamantů a kvalitu šperků, je to přeci jednoduché.  K vaší věrnostní kartě, věrnostní kartu mi v Domě módy na Zličíně vydají také okamžitě, když už se o tom zmiňujete. A pokud se vyznáte v marketingu a PR tak samozřejmě poznáte, že 99% článků o D.I.C. jsou PR placené články. Zjistěte si nejdříve skutečnosti než začnete se silnými označeními ostatních. Pro začátek postáčí na Facebooku vyhledat skupinu Investiční diamanty, která obsahuje pár velmi cenných informací.

7 JPS JPS | 10. prosince 2009 v 16:31 | Reagovat

Každý MLM i tento nový diamantový je převážně založen na lži, mystifikaci a psychomanipulativní masáži.

8 jps jps | 10. prosince 2009 v 17:09 | Reagovat

MLM několikrát převálcoval tuto zemi a většinou to mnoho znás stálo nemalou část financí! A češi už nemají chuť číst články a poslouchat nesmysly jak je MLM super, protože není.  SKY line DIC  a další megastupidní MLM, byli, jsou a budou založeny na lži, mystifikaci a psychomanipulativní masáži!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Tak ať táhnou do pekel nebo zpátky na moravu, odkud většinou nějakou formu MLM přitáhli. Jejich imbecilní meetingy jsou jak paroubkovi schůze.

9 peta.kuta peta.kuta | 18. prosince 2009 v 18:01 | Reagovat

Já nechápu jak někdo může pracovat tak krátkozrace - byl jsem osloven s tím, že pan X je podnikatel a může mi za výhodných podmínek zajistit reklamu mé firmy u něj v internetovém časopise a u toho se zmínil o diamantech. Dříve jsem byl v Berouně na školení o DIC, tak se ptám ..,,A není to DIC? Protože tuhle nabídku jsem již odmítl." Odpověd: ,,Můžete se spolehnout, není!" ... a na schůzce mi bylo řečeno, že se můžu dostat do klubu podnikatelů, kde se můžu seznámit s ostatními podnikateli na jejich mítincích(to byla ta REKLAMA), podmínkou je však vstup do DIC. :-D MLM se dá skutečně velmi dobře a poctivě živit, ale člověk k tomu obchodu musí přistupovat srdecem a poctivě. Vidím to u mé sestry, která takto prodává kosmetiku a je v pohodě. Ale fakt nechápu, že Vám někdo něco naslibuje s tím, že vám na pvním setkání musí logicky dokázat, že vás obelhal. Mně tahle strategie připadá úplně stupidní! A i kdybych to neprohlédl, vstoupil za ten poplatek a pak na to přišel později, že jsem byl obelhán ...

10 Pavel Janeček Pavel Janeček | 9. ledna 2010 v 14:37 | Reagovat

Docela by mě zajímalo čím se vážený pane JPS zabýváte. Podnikatel, teď nemyslím v MLM určitě nebudete. S Vašim myšlením a postojem Vás řadím k tzv. "Z" skupině. To znamená zaměstnancům, kteří hledají problém i tam, kde žádný problém není. Podnikání je riziko a nejistota, kterou oni tolik milují a potřebují. Hodnotím Vás na znegovanýho Komunistu,který se nedokázal smířit se svobodou v podnikání a myšlení. A nebo,že Vy jste skočil do nějakého "Letadla" typu SKY LINE a zahučel tam v řádech desítek tisíc korun?

11 Marta Kufová Marta Kufová | E-mail | Web | 11. dubna 2010 v 13:54 | Reagovat

Nie je MLM ako MLM. Náš je unikátny,jednoduchý bez rizika a s vysokým ziskom ihneď na začiatku.
www.superbrigada.okamzite.eu

12 DJ Lubo Pářa DJ Lubo Pářa | E-mail | 11. dubna 2010 v 20:48 | Reagovat

Ahoj. Spekulujte si tu o MLM a jednotlivých firmách využívajících MLM jak chcete, do toho vám nebudu zasahovat.
Jediný co bych chtěl říct o MLM, JE TO, ŽE SE JEDNÁ VŽDY O SYSTÉM. Ten systém je (nebo by správně měl být) vždy pro každého stejný a nezáleží na tom, v jakém momentě do něj vstoupíte. Pokud je trvalý, tak podmínky jsou pro každého stejné a vždy záleží pouze na schopnostech a odhodlání jednotlivce. To potom určuje, zda bude úspěšný či ne.
Neznám jiný systém, ve kterém by nezáleželo Vašemu nadřízenému na délce praxe, na vzdělání, na národnosti, vzhledu, či na tom, jak jste svému nadřízenému sympatičtí.
V MLM je váš úspěch měřen pouze tím, jak moc děláte a jakým způsobem děláte tu práci.
Souhlasím, že není MLM jako MLM. Firem rozšiřujících se přes MLM je již velmi mnoho a jejich počet neustále narůstá. Proto bych se nenechal zaskočit pár MLM firmičkami s nekalými praktikami. Seminářem nic nezkazíte.
Pokud přeci jenom nepoznáte žádný MLM dle vašich představ, stále si můžete vzít dobré ponaučení a třeba na základě toho vybudovat MLM tak jak by měl dle vás být a využít ho pro nějaký svůj byznys.
Proto NEBOJTE SE KAPITALISMU, možnosti tu jsou a v případě kapitalismem vzdělané společnosti není místo pro nepoctivé firmy.

13 Kamila Š. Kamila Š. | E-mail | 19. dubna 2010 v 0:36 | Reagovat

Hm, také jsem dostala minulý týden pozvání od známé. Vytáhla mě nicnetušící na schůzku, kde se na mě vrhnul jistý pan kolega, který mě měl omráčit tímto zázrakem jménem D.I.C. Z atmosféry této schůzky jsem vycítila, že jde samozřejmě o další z řady pyramidových her. Na mou přímou otázku, zda se jedná o "letadlo" se zamyslel a nasadil rozpačitý výraz, jakože prý jaké "letadlo" mám na mysli. Z jeho argumentů mi samozřejmě bylo hned jasné, že se jedná o další modifikaci MLM. Samozřejmě jsem se na netu hned přesvědčila, že mě můj instinkt opět nezklamal...Ach jo.

14 Petr T. Petr T. | 29. srpna 2010 v 21:10 | Reagovat

Dobrý večer všem. Abych řekl pravdu, nevím, co tu někteří z vás řeší ..?? Když nechcete říct něco konstruktivního, tak to neznamená, že musím říct za každou cenu něco...
Na MLM samozřejmě není nic špatného a je to jen další forma vývoje marketingu. To, že je mezi MLM a pyramidovým systémem velmi tenká linie, která je často, bohužel s přispěním několika firem, kteří tak kazí pověst těch dobrých, porušována, nebo naopak zastíněna, aby nebyl vidět rozdíl, to je věc druhá. To ale ještě neznamená, že je MLM ve svém principu špatné. Ne, není...a i přes podobnost tam jsou znaky odlišnosti. Jinak princip MLM mimo společnosti DIC, ve které několik lidí znám, využívá třeba HMi (Hamburg-Mannheimer), kde není o dobré pověsti společnosti pochyb. Tudíž nezáleží na podobě marketingu jako spíše na dané společnosti. Nejsem si teď jist, jak to bylo dříve, ale nyní, při vstupní "počáteční" investici u DIC získávám produkt, který je přibližně o 25% hodnotnější, než můj poplatek. Takže to není ani tak poplatek, jako spíš nákup s možností další spolupráce. A pokud si někdo dá tu "práci" a zjistí si hodnotu investičních kamenů např. na burze v Antverpách, dojde k závěru, že cenotvorba je nastavena správně.

15 Jana Janíková Jana Janíková | E-mail | 4. září 2010 v 19:12 | Reagovat

[10]:No musím reagovat na nesmysl, že svoboda v podnikání spočívá v lživých argumentech a riziko podnikání v tom, že se někdo "nechá napálit". Ve zdravé tržní společnosti nemají multilevly co dělat, protože nutí kupovat samotné prodejce a nést neúnosné riziko, větší než v samotném podnikání tím, že ručí za něco, co nemohou ovlivnit.....

16 oxi2 oxi2 | 15. listopadu 2010 v 20:52 | Reagovat

Dobrý večer,já osobně proti MLM nic nemám ale háček (co se týká DIC) je v něčem jiném. Pokud se to za těch pár měsíců nezměnilo tak firma prodává INVESTIČNÍ produkty. Není to MLM se šperky a diamanty ale investice a v tom je celé problém. Být to jen další MLM s novým produktem tak prosím, nevíc sice proč kupovat předražené šperky přez mlm, když si je můžete koupit v krámě nebo na e-shopu ale to je každého věc. Jeden z problémů je v hodnotě investice(šperku či diamantu), které kupujete. V oboru se pohybuji již pár let a nejsem tu abych si dělal reklamu (proto ani neuvádím své údaje), jsem tu aby se s vámi podělil o komické zážitky ze svého podnikání. Poslední rok to bývá pravidelným měsíčním stereotypem kdy se mi snažíobchodník s diamanty prodat investiční diamanty či šperky od dic za velkoobchdní ceny. Někteří dic klienti se dostali finančně do úzkých tak chtějí svojí "investici" zhodnotit no v obou případech to dopadne tak, že na jedné straně stolu sedí člověk s pobaveným výrazem v obličeji ( to jsem prosím já) a na druhé straně člověk s notně povyslými koutky (to po té když se dozví skutečnou hodnotu). Zkrátím to, proč kupovat diamant třeba za 100 000.- ho kupuju za 50 000.- , a bacha nejsem v žádném prominentním klubu, nemám známé v Antverpách ani Ramat Ganu(Izrael), nemusel jsem zaplatit poplatek za nic. Né vážně, kupování diamantu a šperků není nic prominentního a tajemného možná snad skutečně když se chcete propracovat do do Atverpské burzy a jiných světových burz tak si vás skutečně prověřují ale upřímně na to aby jste mohly obchodovat a myslím skutečně obchdovat (jako já a mí kolegové) s diamanty a šperky v té naší kotlině tak vás Antverpy ani zajmat nemusí. Stačí skutečně jen pár dní na internetu najít si kontakty  obejít si pár prodejců diamantů a porovnat si co vám kdo a za kolik nabídl. No a pokud si chcetete jen udělat radost a koupit si hezký šperk tak vám vlastně doporučím to samé. Ano bude vás to stát možná o pár dní navíc než seminář od dic ale ve finále za vaše pracně vydělané peníze můžete mít hezký ale především NEPŘEDRAŽENÝ šperk.

17 Miloš Miloš | 27. listopadu 2010 v 11:28 | Reagovat

[16]: Tak že společnost D. I. C. má diamanty předražené? Teď mě jeden jejich obchodní zástupce láká na schůzku, každopádně jsem si něco o té společnosti zjistil, mají prý i dost nevýhodný zpětný odkup...

18 K.H. K.H. | 28. prosince 2010 v 21:46 | Reagovat

Zdravím, i já s přítelem jsme byli zlákáni na prezentaci dic a byli jsme z toho strašně nadšení (asi proto, že nám to nabídl známí človek, kterému jsme věřili), jeli jsme tedy na prezentaci, podepsali smlouvu a složili částku 25.000Kč s tím, že zbytek doplatíme!! Ano i tak to můžete praktikovat!!! Jenže následující den jsme si dali ještě schůzku s finančním poradcem a zjistili jsme, že je to nejen předražené, ale i nevýhodné!!!! Rozhodli jsme se tedy od smlouvy odstoupit, volali jsme kvůli tomu i na ČOI, abychom se informovali jaký na to máme právo, paní nám řekla, že jsme v právu a můžeme podat výpověď do 14dnů, to jsme taky udělali, do měsíce nám měli peníze přijít zpátky, výpověď nám totiž byla podepsána a přijata (i když ne tak lehce) už je to měsíc a půl. A s firmou dic se nejde nijak dohodnout!!! Takže tím jsme se přesvědčili, že tato firma opravdu není seriozní a budeme je žalovat!

19 Já | 5. února 2011 v 13:42 | Reagovat

Hnusné a podvodné lákání lidí na jejich meetingy! Jsem realitní makléřka a našla jsem inzerát, že pán prodává dům, tudíž jsem ho oslovila já, na základě tohoto inzerátu. Napřed neměl stále čas a řekl, že to bude řešit později, že se ozve sám. Ozval se asi za měsíc a požádal mě, zda bych nemohla dojet do hotelu Voroněž, že tam má nějaké jednání a že bychom si domluvili podmínky prodeje. Navrhla jsem, že by bylo lepší potkat se na domě, na to mi pán odpověděl, že se domluvíme na místě, že nebude mít čas jet na dům. Tak jsme se potkali v hotelu Voroněž. Z počátku mi pán opravdu popsal stav domu a podal veškeré informace, ale po chvíli fikaně převáděl řeč jinam a nabízel mi spolupráci. Prý se ve svém oboru setkává s movitými klienty, tak bychom mohli navázat spolupráci ohledně doporučování služeb těmto klientům. On, že by doporučoval svým klientům naši RK, pokud by hledali nějakou nemovitost a na oplátku my bychom doporučovali našim klientům možnost investic do diamantů. Tímto pro mě návrh na spolupráci skončil, řekla, že to zní zajímavě a zeptala jsem se, kdy si můžu prohlédnout ten dům. Na to mi pán odpověděl, že se domluvíme příští týden. Potom se mě zeptal, jestli bych neměla čas zítra, v 9.30 hod., tak jsem řekla, že jo a že se můžeme potkat na tom domě. Na to mi pán odpověděl, že se potkáme opět ve Voroněži. Zeptala jsme se proč, když informace o domě mám a potřebuji ho už jen vidět? Na to odpověděl, že mě chce pozvat na schůzku, ohledně té naší spolupráce. Na to jsem odpověděla, že opravdu nemám zájem a že jsme se v podstatě dohodli. Na to začal, že si musím poslechnout, co by to všechno obnášelo a bla, bla, bla a už ty jejich školený kecy a v tom mě došlo, že v podstatě žádný barák neprodává, ale jen sprostě zneužívá času makléřů, aby je nalákal na svůj meeting a tam je blbnul dál! Když jsem odcházela, už za pánem přicházela další dáma (tipla bych ji také na makléřku), která asi také procitla za nějakou dobu a zjistila, o co se jedná. Doufám, že panu slizounovi toto podvodné jednání jednou osud vrátí! Chápu, že asi naletěl také nějakému slizounovi, zaplatil 110 000 Kč za výhodnou koupi diamantu a snaží se dostat zpět alespoň něco, ale lákat lidi na prodej baráku, je opravdu vrchol!!!! Tímto u mě shodil celou firmu, a i kdyby byla třeba i dobrá, tak svým známým bych ji nedoporučila, už jen pro toto hnusné jednání!!!

20 tdohnalová tdohnalová | 19. března 2011 v 10:13 | Reagovat

DIC je podvod,novodobá forma letadla, zboží předražené,poradci-zvláště v Brně nezodpovědní,neznalí,neproškolení, zvláště pak paní IC a ing VP.Nikdy do podobné akce nevstupujte,spláčete nad výdělkem.Šperky si kupte raději u konkurence-stejná kvalita s certifikátem,poloviční cena.

21 Mir. Kameňák Mir. Kameňák | 11. dubna 2011 v 20:26 | Reagovat

[20]:
Co to může být za podnik, když to řídí osmnáctiletí nestudovaní ředitelé viz:
http://www.linkedin.com/profile/view?id=94247827&authType=name&authToken=eVV4&locale=en_US&goback=%2Enpp_%2Fkarel*5kopl%2F27%2F691%2F697

22 magda magda | E-mail | 12. dubna 2011 v 7:21 | Reagovat

zdravím stalo se nám úplně to samé, rádi bychom od smlouvy odstoupili,mohli bychom se nějak kontaktovat?

23 Sogholm Sogholm | 25. dubna 2011 v 21:23 | Reagovat

Pro lidi kteří neumí obchodovat bude MLM vždy prodělečný.... smiřte se s tím :)

24 jak starej tak blbej jak starej tak blbej | 1. listopadu 2011 v 10:35 | Reagovat

Po schůzce s jejich obchodním ředitelem a po přečtení tohoto užitečného blogu je jasné, že spolupráce s DIC je čirý nesmysl. Nebýt tohoto blogu přišel bych na to až během nedělního semináře ve Slaném, za který chtějí 250 Kč.

25 ludvo ludvo | 14. listopadu 2011 v 13:29 | Reagovat

Moja skúsenosť je - nikto ma do ničoho nenútil. Zistil som si referencie D.I.C., porovnal som cenu diamantu približne rovnakých parametrov v ich showroome, momentálnu cenu na burze i u predajcu v Prahe. Ceny sa líšili nepatrne, najvyššia bola u individuálneho predajcu. U D.I.C. som sa nestretol s nekorektnosťou, snahou obalalmutiť, či zarobiť za akýchkoľvek okolností. Ako som čítal v nejakom inom blogu, o tento obchod by sa mali zaujímať ľudia s IQ nad 100, bez zakomplexovanosti a predsudkov. Tu sa nepredávajú šampóny, či hrnce, alebo ovčie deky.

26 Honza Honza | E-mail | Web | 19. června 2012 v 12:54 | Reagovat

Ahoj, ohledně MLM mám jen špatné zkušenosti. Byl jsem cca před dvěma lety na prezentaci firmy All4Biznis, kde pan "majitel" vychvaloval, jak jde o skvělý systém, že stačí malá investice a peníze se pohrnou. Měl připraveny i balíčky pro studenty, kde byly nižší ceny.

Měl velmi silný charisma a lidi dokázal tak zmanipulovat, že kdybych to neviděl na vlastní oči, nikdy bych tomu neuvěřil. Připadal jsem si jak v nějaké sektě. Když jsem si začal na svém notebooku vyhledávat informace o firmě v rejstříku za chvíli za mnou přišel jeden z pořadatelů, "že si to prý mohu dohledat později". Obecně v monologu padaly tak nesmyslné věci, že mi z toho šla hlava kolem, ale lidé tomu věřili. Nechápu...

Netrvalo to ani půl roku a All4Biznis skončil - majitel měl tuším nějaké nevyrovnané dluhy a byl obžalován. Lidé samozřejmě o své vložené peníze přišli. Naštěstí jsem měl dost rozumu, že jsem hned po skončení prezentace šel pryč. Když jsem se snažil upozornit ostatní, že jde o nějakou levárnu, byl jsem velice rychle doprovozen ke dveřím...

Toť moje zkušenosti s MLM.

27 Marcela Bastounova Marcela Bastounova | E-mail | 13. června 2013 v 22:34 | Reagovat

Od DIC bič a pryč. Těm co nalítli jako já před několika lety, poradím jediné. Hoďte jim šperky na hlavu a chtějte prachy zpátky. Mám v této bandě kamaráda, taky to zbaštil. Zaplatil také 80 tisíc za šperky hodnoty prý 110 tisíc, dle odhadců možná 20. Říkával, že mu to nevadí, protože bude vydělávat. Ani po dvou letech nemá peníze zpátky, naopak má dluhy. Skupině několika lidí, co mají vlohy vyvrtat posluchači díru do hlavy se podařilo za 7 let zblbnout už přes 20 tisíc lidí. Tuto schopnost má v DIC např. zkrachovalec ze Slaného Zadák.
Podnikal a zjistil, že poctivou prací nezbohatne. Důvěryhodně působí také Černá, přednášející ředitelka. Také jsem jí to zbaštila. Mistrem v poslední přesvědčující části prezentace, je v této společnosti fotbalista Mašek. Ten umí fakt přiložit pod kotel. Přesvědčí vás tak, že o tom přestanete pochybovat. Tito bossové jsou na nejvyšších pozicích kariéry, jsou to rentiéři. Je však veřejné tajemství, že o rentě se lže. Renta byla totiž zrušena a tak „rentiéři“ jí už nedostávají přes dva roky!  Až vás někoho nachytají a půjdete na představení jak zbohatnout, zeptejte se veřejně před ostatníma přednášejícího kolik pobírá on rentu. Zeptejte se tam také babky Sýkorové, Staňkové. V této společnosti jsou ale možná lidé, kteří vydělávají nějaké peníze. Říká se, že je to 50 až 100 lidí. Tedy vydělává možná 0,5% lidí. Celá řada z nich na 4,5,6 a dokonce 7 pozici, té vůbec nejvyšší už v  DIC nepracuje. Jeden člověk ale vydělává a více a více. Kupuje vily za desítky milionů viz. nedávný článek v iDnes, kupuje ostrovy, jachty a luxusní auta. Majitel, pyramidový král Lubor Říha jak ho nazval tisk a dokonce ČT a PRIMA. Druhého spolumajitele DIC odborníka Synka toho už ale zavřeli a to na 5 let. Bašťouni jako já, se ale hrnou dále. Můj příspěvek je tedy hlavně pro ně. Vyhýbejte se perfektně proškoleným podvodníkům. Jinak nemáte úniku. Také nalétnete!!!

28 Milan Milan | 13. listopadu 2013 v 23:26 | Reagovat

Byl jsem nedavno na prezentaci v Brně a byl tam ten spuchlinka, koktavej Lahoda. Teda ještě že nepřednáší. Stačí, že se tam naparoval,že je jednatelem DIC v Moskvě.No nevím,odvážnej je. Oni si ho tam Ivani jednou podají, to si pište. Prý se hrnou všichni po diamantových šperkách a letí tam růžové zlato. Tak uvidíme, myslím, že se tam nenechají okrádat jako naši blbečkové.

29 MirekZ MirekZ | 22. listopadu 2013 v 20:33 | Reagovat

Lidé jsou neuvěřitelné ovce. Ty nejtupější najdete hlavně v DIC. Jedná se o skoro 20 tisíc hlupáků,kteří se zadlužili, vzali si půjčky případně sáhli na své železné zásoby a nacpali je majiteli, kterého nezná jediný člověk jak poctivého. Násobilka je prostá. 20 tisíc ovcí zaplatilo skoro 100 tisíc.To je slušná práce. Za to už luxusní dům v Praze Troji i na Karibiku pořídíte. Sledujte na Centrumu : Co víte o Diamonds International Corporation/doktorka.cz  Jsou tam reakce samotných partnerů DIC. Totéž najdete na seznamu. cz a nebo www.dic-holding.cz Majitel již tráví většinu času na různých ostrovech. Proč asi. Až se vrátí z věznice generální ředitel DIC, ing. Synek, dozvíme se jistě ještě víc. Má ale 5 let, tedy ještě na dva to vypadá. Jde ale o to, jestli je zájem aby přišel dříve ???

30 Josef L. Josef L. | 16. května 2014 v 13:02 | Reagovat

Ahoj Mirku, musím Ti napsat, že v DIC nastal obrovský posun. Majitel DIC vymyslel opět novou smlouvu pro své ovce jak píšeš, už v pořadí asi čtvrtou. Z 20 tisíc ovcí ale podepsala novou smlouvu asi tisícovka! Letadlo se řítí doslova k zemi. Majitel se ale napakoval znova. Dlužil všem rentiérům za tři roky peníze, nedostali nic. Nebyli však okradeni jen oni! Dalších několik tisíc lidí nemělo zaplacenou celou částku (88000), složili před několika lety třeba "jen" 30, 40, nebo 50000 a splácí. Protože nevěděli o nových smlouvách, přišli o možnost sepsání nové smlouvy koncem tohoto března. A teď perlička. Své vložené peníze jim propadli, nedostanou nic. Ani své peníze, ani šperky i když předražené, prostě nic. Chceš novou smlouvu? Zaplať znova ted už 88800! Co je nejhorší, díky neznalosti a nevědomosti lidí, je propad peněz v našich zemích legální. Jedná se o desítky milionů.

31 JardaM JardaM | 3. června 2014 v 10:07 | Reagovat

Synek dostal 5 let, pokud bude zájem, příští rok je zpět. Sedí ale prý za pěkné prachy. Hlavní lotřík pravda, ten je schován v Dubaji. Občas tajně přiletí, dva, tři dny je až až a ještě tišeji zase zmizí. Malá informace je, že majitel DIC změnil už několikrát smlouvu partnerům, aby jim mohl dávat co nejmémě. Poslední smlouvu ale celá řada lidí už ale nepodepsala. Z 20 tisíc jsou možná 2 tisíce podržtašek.

32 Petr Petr | 16. července 2014 v 17:05 | Reagovat

Mno, brácha tomu taky na jistou dobu propadl. Aby mohl do DIC, koupil si nějaké cetky za 80 000 Kč. "To není vstupní poplatek, to je investice," holedbal se.
Po roce a pár seminářích, tuším v Praze a Liberci, vystřízlivěl a opět se živí poctivě. Svoji zkušenost s DIC chtěl smazat, a tak šel prodat ty kraviny, které musel nakoupit. Ve zlatnictvích mu to nacenili nejvýš na 30 000 Kč. Na nějakém státním ústavu, myslím že v Puncovním úřadu, dokonce jen na 23 000 Kč.
Takže to jistě byla výhodná investice. Na druhou stranu zkušenost je k nezaplacení.
A co zapřísáhlí podporovatelé DIC? S jakým ziskem jste dnes schopni prodat to, co jste před lety nakoupili?

33 tomas95 tomas95 | 10. června 2015 v 9:19 | Reagovat

Ahoj,zrovna nedávno jsem byl taky lanařen at si pořídím hodinky v hodnotě 120 tis. Je to přeci výhodné zaplatíte místo 120k jen 88 800 ne ? :D Neuvěřitelný !!!!!! složte aspon zálohu nejpozději do dvou dnů atd. Zmrdi taková firma a ještě platim za přednášku a catering (pár koláčků,voda a kafe)

34 Karel Karel | 12. srpna 2016 v 14:23 | Reagovat

Dobrý den, máte nějaké nové informace o této společnosti? Na internetu nemůžu najít žádnou jinou diskuzi krom této.

Děkuji

35 Tony Tony | 6. dubna 2017 v 20:28 | Reagovat

Utíkej.... rychle a daleko. Osobní zkušenost.

36 Petr Petr | E-mail | 18. dubna 2017 v 12:20 | Reagovat

Tato firma pořád funguje stejným stylem. Musíte si něco koupit bud za 80 či 30 tisíc aby Vás tam vzali. Nedoporučuji tuto firmu, lidi si musíte schánět samy! Těžko bude takové lidi schánět.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama